“Proszę mów spokojnie” to projekt partnerstwa strategicznego, realizowany przy wsparciu finansowym programu Erasmus+.
Celem projektu jest danie edukatorom oraz innym osobom pracującym z młodzieżą pomysłów na to, jak wdrażać prawa człowieka do codziennego życia i swojej pracy. Po to, by prawa człowieka nie były odległym tematem prawnym, lecz czymś, co można stosować w codziennym życiu poprzez słowa i to, jak
z nich korzystamy.
Pokazujemy dwa podejścia do pokojowej komunikacji: komunikację opartą na empatii oraz podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Oba zostaną połączone z tematem edukacji praw człowieka.

DZIAŁANIA
Kurs łączący prawa człowieka i podejście skoncentrowane na rozwiązaniach odbył się w Polsce, a kurs dotyczący praw człowieka i komunikacji opartej na empatii odbył się na Słowenii.

REZULTATY
Dwie metody i dwa kursy szkoleniowe zostały połączone w e-kurs z otwartym dostępem dla wszystkich zainteresowanych. Mamy zaszczyt powitać was na naszym kursie, który dostępny jest w języku polskim, angielskim, słoweńskim oraz estońskim.

Zapraszamy do korzystania z kursu poprzez link: https://maailmakool.ee/en/pood/100005/prosze-mow-spokojnie/

PARTNERZY
Projekt koordynuje organizacja z Estonii – MTÜ Mondo, dzięki wsparciu finansowemu estońskiej Agencji Narodowej programu Komisji Europejskiej Erasmus+.
Partnerzy: KobieTY i Ribalon Institute ze Słowenii.